Kandilli Pastanesi

HAKKINDA

TÜRKİYE’DE LUXURY PATISSERIE DÖNEMİ
KANDİLLİ PASTANESİ İLE BAŞLADI…

Şık butik pastane konsepti ve sunduğumuz ayrıcalıklar ile Kandilli Pastanesi olarak Türkiye’ye” LUXURY PATISSERIE” kavramını getiriyoruz.

Türkiye’nin değerli şefleri tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ürünleri Christofle servisler ve Hermes tabaklarda özel ve şık bir sunum ile servis ediyoruz.

Güne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için 14:00’e kadar Royal Breakfast ile zengin ve lezzetli bir kahvaltı sunuyoruz.

Şehrin en güzel pastaları için ideal buluşma mekanı olan Kandilli Pastanesi lezzet, sunum ve servis kalitesi ile en özel ve güzel günlerinizde hayatınıza tat katıyor.

Çay saatleriniz için de ideal buluşma mekanı olan Kandilli Pastanesi; sizleri bambaşka dünyalarla tanışmaya davet ediyor.

İstanbul’da luxury patisserie kavramını başlatan pastanemiz; sıcak, samimi, şık ve butik bir buluşma mekanı olarak öne çıkarken, sınırlı sayıda masalarımızda günün her saati yalnızca rezervasyon ile müşteri kabul ediyoruz.

Boğaz’ın en nadide semtlerinden olan Kandilli’de, nostaljik esintiler eşliğinde tarih, estetik ve lezzetin buluşma merkezi olan Kandilli Pastanesi siz değerli misafirlerimizin taleplerini karşılayabilmek için ağırlama süresini 1,5 saatlik periyotlar halinde planlamıştır.

Mekanımızın oturma kapasitesinin kısıtlı olması sebebiyle mama sandalyesi bulunmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

Menü